תלמידים ממליצים

מה כותבים עלינו


ליטל ד.

ספרי הלימוד המיוחדים של בית הספר האמריקאי תרמו לי המון לביטחון העצמי, להרחבת אוצר המילים, לתרגול ולהבנת הטכניקה הנכונה. העצות שקיבלתי שיפרו את רמת האנגלית שלי והוסיפו לי ידע רב. ההתמקדות בשפה עזרה לי לביטחון העצמי. בנוסף, השירות בבית הספר מעולה! מורג מורה מדהים. את השיפור תראו תוך זמן קצר!


יוגב ד

המון תודה לאירה המדריכה על יחס חם ולבבי. ישרי כוח, חזקי ואמצי. לכל אורך הקורס היית תמיד מוכנה לעזור ולהקדיש לכל אחד מהתלמידים את מלוא תשומת הלב, אפילו מעבר לשעות הקורס.


ענבל א

תודה רבה לאירה על היחס החם והאישי,ההבנה והאיכפתיות, ההתמדה והרצון להביא לתוצאות ולהצלחה!
הדרך הייתה לא פשוטה אך אין ספק כי משתלמת ועל כך נתונות רוב תודות


גלית

ביה"ס האמריקאי, שלום. מכתב תודה זה נכתב אחרי שקיבלתי פטור מאנגלית במכללת בית ברל. הקורס שלכם הציל אותי, לא פחות. זה מצחיק להיזכר עכשיו בכל הרגעים במהלך הקורס, בהם חשבתי שעדיף לי פשוט לוותר על התואר בגלל הקושי שלי באנגלית. תודה רבה שהמשכתם להשקיע בי ולהאמין לי ( יש הרבה מקומות שהיו שוכחים אותי אחרי שהם קיבלו ממני את הכסף...), בזכותכם אני יכולה לסיים עכשיו את התואר.


ניקול

תודה לנוגה המורה המדהימה!!

על שהעבירה את הקורס בצורה שוטפת, עניינית ובהרחבה. והחזירה לי את הביטחון שהאנגלית אינה שפה כל כך קשה.


ניקול .ש.

תודה רבה לנוגה המורה המדהימה שהעבירה את הקורס בצורה שוטפת, עניינית ובהרחבה והחזירה לי את הבטחון שהאנגלית אינה שפה כל כך קשה.


עדו

כשנרשמתי למכללה הסבירו לי שאני צריך ללמוד שנה שלמה קורסים באנגלית כדי להגיע לרמה מינימלית ורק אז להתחיל לימודים לתואר. לא רציתי לבזבז זמן וכסף, אז החלטתי לנסות לגשת למבחן אמיר בכוחות עצמי: למדתי קצת בבית, קראתי עיתונים וספרים וניגשתי. זה היה בזבוז של כסף ואנרגיה. הבנתי שאני צריך מערכת תומכת ומסגרת לימודים רצינית. אחרי בירורים מקיפים שעשיתי נרשמתי לקורס הכנה בביה"ס האמריקאי: הקורס נתן לי את כל הכלים האפשריים: מורה מעולה (רותם), ספרים, מילונים, מבחני אמיר לתרגול בבית, שעורי בית. למדתי שיטות ממוקדות לענות נכון על השאלות. בסוף זה השתלם: קיבלתי פטור באנגלית.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם