שאלות נפוצות

מבחן אמיר

 • האם ניתן להשתמש באתר גם אם מועד המבחן מאוד רחוק או לא ידוע?

  אפשרי ביותר, בעזרת האתר ניתן לתחזק את רמת האנגלית באמצעות תרגול מבחנים לדוגמא וקריאה בשפה האנגלית. הכנה זו מתאימה גם עבור אלו הניגשים למבחן אמיר בעוד זמן רב.

 • האם ניתן ללמוד כתיבה באנגלית ודקדוק בעזרת האתר?

  אתר האינטרנט מכין ומלמד אך ורק נושאים אותם בוחן מבחן אמיר, למשל ניסוח משפטים מחדש, הבנת הנקרא ואוצר מלים, כתיבה ודקדוק אינם נלמדים באתר פשוט כי אינם נדרשים למבחן אמיר.

 • האם ישנו זמן מוגדר להכנה נכונה ומלאה למבחן אמיר?

  אין תשובה חד משמעית לשאלה זו, זהו נתון המשתנה בין כלל הנבחנים. מומלץ להשקיע ולתרגל באופן יומיומי כשעתיים ביום. צפייה בתכנים באנגלית בטלוויזיה למשל ללא תרגום כמובן, זהו תרגול מצוין העובד ומשפר את אוצר המלים.

 • האם ניתן להתכונן לחלק האנגלית בבחינה הפסיכומטרית בעזרת השימוש באתר?

  התשובה שלילית, הקורסים המוצעים באתר ייחודיים למבחן אמיר ואמירם, שאמנם דומים במהותם לחלק האנגלית בפסיכומטרי אך באתר אין כל קשר ביניהם. בנוסף, קורסי ההכנה המוצעים באתר לא באים להחליף את קורסי ההכנה לבחינה הפסיכומטרית. כן ניתן להעלות את רמת אוצר המלים ולהקנות לעצמך יתרון משמעותי גם לקראת הפסיכומטרי.

 • האם חומרי הלימוד שמציע האתר מאפשרים הכנה גם לקראת מבחן אמירם?

  מבחן אמיר ואמירם הם אותו הדבר מלבד כך שאמירם נעשה בצורה ממוחשבת ואמיר נעשה בכתיבה על דף נייר. מערכת הלימוד הממוחשבת המוצעת באתר כוללת חלקים המיועדים רק למבחן אמירם. כל הפירוט וההסברים בשיעורים המצולמים מיועדים גם לניגשים למבחן אמירם, בנוסף ניתן לתרגל מבחני אמירם לדוגמא באמצעות מערכת הלימוד באתר.

 • האם תרגול בודד של מבחן או פרק לדוגמא נחשבים להכנה מספקת למבחן אמיר?

  לא. מפני שזו רק דוגמא קטנה מאוד משלל המבחנים אותם צריך לתרגל בדרך להצלחה במבחן. תחילה יש צורך בשיפור אוצר המילים האישי של כל אחד. בעזרת קורס ההכנה משפרים את אוצר המלים באופן משמעותי ורואים תוצאות מיד.

 • האם מערכת הלימוד האינטרנטית מתאימה לכל המחשבים?

  התשובה חיובית, המערכת מתאימה לכל מחשב המצויד בחיבור לרשת האינטרנט. התהליך הוא להלן, המנוי מקבל סיסמא ושם משתמש והם לשימושו האישי והפרטי. כל התרגולים והעבודות במערכת נשמרים תחת פרטי המנוי, בנוסף הוא יוכל להיכנס עם פרטיו האישיים ולעבוד מכל מחשב שירצה. מומלץ להתקין את תכנת Windows Media Player המתאימה להתקנה לכל מחשב.

 • מה קורה במידה ורוצים לבטל את ההרשמה ולקבל את הכסף בחזרה?

  ובכן, ישנה אפשרות לבטל את ההרשמה לקורס בכל זמן רצוי. כל זאת בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן בנוגע לביטול עסקה. מהי תקופת החברות באתר לכל אחד מהחבילות? חבילת סטודנט חופשי - שבוע חבילת מתרגל - חודש חבילת מצטיין דיקן - חודשיים

 • אתר האינטרנט של Amir for free מקיים קורסי הכנה ברמות שונות המוצעים לבחירה חופשית.

  קורס ברמת סטודנט חופשי- זהו קורס המוצע בחינם ומכיל הסברים מפורטים אודות קורס ההכנה, ומבחנים לדוגמא ותרגול. ישנה אפשרות לנסות את המערכת בחינם למשך שבעה ימים ואחר כך להחליט. אורך המנוי למסלול זה כשבוע ימים. קורס ברמת מתרגל- בקורס מוצעת למכירה בעלות של 99 שקלים ערכת מבחני אמיר לתרגול . בואו להירשם לקורס אמיר והתחילו לתרגל בדרך להצלחה במבחן האמיתי. אורך המנוי למסלול זה כ-30 ימים. קורס ברמת מצטיין דיקן- קורס אמיר מקוון באינטרנט. אורך המנוי למסלול זה כ-60 ימים. קורס הכנה מלא מקצועי ומפורט, הכולל בתוכו בין היתר – שיעורים מלאים מצולמים ומועברים בוידיאו ישירות למחשב שלך. - תרגול נרחב של אוצר המילים. - 42 מבחני אמיר לתרגול, טכניקות ושיטות הדרושות להצלחה במבחן יינתנו מדי שבוע, כל זאת בעלות של 199 שקלים.