על הקורס

קורס אמיר

אתר Amir For Free הוא אתר חדשני המוביל בסוגו בהכנה לקראת מבחן אמיר ולקראת מבחן אמירם. באתר תקבלו קורס הכנה אינטרנטי שיעזור לכם בהכנה לקראת המבחן אליו את ניגשים בצורה אפקטיבית במיוחד. בעזרת קורס ההכנה באתר תקבלו את הכלים הטובים והמתקדמים ביותר כהכנה לקראת מבחן אמיר: שיעורים מצולמים, תרגול אוצר מילים, מבחנים באורך מלא לתרגול וטיפים להצלחה במבחן.

השיעורים המצולמים אותם אנו מציעים הם שיעורים שמטרתם לספק טכניקות מגוונות להתמודדות עם חלקי המבחן השונים. כלי נוסף אותו תקבלו הוא מערכת לתירגול אוצר מילים שבאמצעותה תוכלו לאגור מילים חדשות לאוצר המילים ולאחר מכן, להיבחן על המילים שלמדתם. בנוסף על כל זה, תזכו לקבל חבילה של מבחנים מלאים משנים קודמות לתירגול. אנו מאמינים שבאמצעות תירגול מאסיבי של שיטות הלימוד באמצעות פיתרון פרקי מבחן תגיעו ליום הבחינה במוכנות מקסימאלית. לבסוף, תזכו לקבל למייל האישי שלכם טיפ יומי שיכין אתכם למבחן עצמו.

להתנסות במבחן חינם או לרכישה לחצו כאן!

מתכוונים לעשות מבחן אמיר או מבחן אמירם?

אתרנו הוא האתר היחיד שייאפשר לכם לקבל את ההכנה המלאה, הממצה והמקצועית ביותר לקראת מבחן אמירם. באמצעות הכנה דרך האתר תגדילו משמעותית את סיכוייכם להוציא פטור מלימודי אנגלית באוניברסיטה ובכך תחסכו לעצמכם גם זמן וגם כסף במהלך התואר. באמצעות הקורס המלא תוכלו לתרגל את אוצר המילים בעזרת 12 מילונים שונים המסודרים לפי נושאים ולפי שיעורי הקורס. במסגרת קורס אמיר תוכלו לתרגל פרקים בודדים של מבחן אמיר ומבחנים מלאים. בנוסף, ישנה אפשרות לבצע תירגול אקסטרה בו תיתקלו בקטעי קריאה קשים במיוחד, לענות על השאלות הנשאלות על כל פרק קריאה ובכך להביס את מבחן אמיר בקלות.

להתנסות במבחן חינם או לרכישה לחצו כאן!

למה דווקא אצלנו?

האתר שלנו הוא אתר שמרכז עבורכם את כל הכלים שאתם צריכים בכדי להצליח במסגרת מבחן אמיר במקום אחד. אז למה דווקא אצלנו? באמצעות מחקר מעמיק של מבחנים ממועדים קודמים, מיטב המורים שלנו שיכללו שיטות עבודה שמטרתן לפשט את מבחן אמיר עבור הנבחן ולעזור לו להגיע לפטור באנגלית בצורה המהירה והטובה ביותר. רוצים סיבה נוספת? האתר מציע לכם קורס הכנה אינטרנטי שכולל:

  • מבחנים לדוגמא לתרגול בבית
  • שיעורים מצולמים שמלמדים אתכם להוציא מעצמכם את המקסימום
  • אוצר מילים לתרגול ושינון שלקוח מהמבחנים עצמם
  • טיפים להצלחה במבחן

הדרך שלכם להצלחה במבחן מתחילה כאן ועכשיו!

להתנסות במבחן חינם או לרכישה לחצו כאן!

כמה זה עולה לנו?

  • רמת "סטודנט חופשי"- זהו קורס אמיר חינמי הכולל מצגת הסבר על הקורס ומבחן באורך מלא לתרגול. רוצים לנסות את המערכת לפני שאתם נרשמים? אין שום בעיה- הירשמו עכשיו ותקבלו 7 ימים ניסיון בחינם!
  • רמת "מתרגל"- זהו קורס בסיסי המיועד למי שבטוח באוצר המילים שלו ומעוניין רק לתרגל קצת מבחנים. הקורס מציע חבילה של 26 מבחנים לתרגול בעלות של 99 ש"ח.
  • רמת "מצטיין דיקן"- זהו קורס אמיר אונליין מלא. הקורס כולל: מצגת הסבר על מבחן אמיר, שיעורי וידאו מצולמים, מערכת לתירגול אוצר מילים, טיפים שבועיים וחבילה של 42 מבחנים לתרגול בעלות של 199 ש"ח.

להתנסות במבחן חינם או לרכישה לחצו כאן!

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם