בחינת אמיר

06/18/2012

בחינת אמיר הינה בחינה של המרכז הארצי לבחינות והערכה, שתפקידה לסווג לרמות את המועמדים והסטודנטים לתואר ראשון בתחום לימודי האנגלית הנלווים לתואר.

ציון גבוה של בחינת אמיר מעניק לסטודנט את האפשרות לדלג סמסטרים רבים של לימודי האנגלית הנדרשים במקביל לתכנית הלימודים הדיסצפלינארי , ואף לאפשרות להגיע לפטור מלא מן הלימודים הנוספים בתחום זה במידה והסטודנט צלח בהצלחה את בחינת אמיר.

בחינת האמיר תדרשו להפגין יכולות גבוהות מבחינת רמת האנגלית, שכן אוצר המילים של בחינת אמיר אינו ברמה בסיסית מדוברת, גם בעלי יכולת ביטוי טובה בשפה ידרשו לעבודת שינון לקראת בחינת אמיר.

פתרון בחינת האמיר באופן ממצה, ידרוש מכם להפגין שליטה טובה בטכניקות פתרון בעיות הגיון, שכן בחינת אמיר מבוססת בעיקרה על שימוש בטכניקות מן ”העולם הפסיכומטרי”.

אחת מן היכולות הנוספת שתדרשו להפגין כאשר תעשו בחינת אמיר היא תעדוף שאלות לצורך חלוקת זמן נכונה עבורכם בסיטואצית הבחינה.

בית הספר האמריקאי הינו בית הספר הגדול והמוביל בישראל המתמחה בהכנה נכונה של בחינת אמיר.

ההכנה של בחינת אמיר עורכת כחודשיים. צוות ההוראה של ביה”ס האמריקאי הינו הצוות המקצועי והמיומן ביותר השוקד אך ור בהצלחתכם במעבר מבחינת אמיר, ובעל נסיון של שנים רבות בהכנה מוצלחת ונכונה של סטודנטים העוברי בחינת אמיר.

חומרי קורס ההכנה של בחינת האמיר כוללים ספרי לימוד עדכניים, וכן פורטל אינטרנטי עשיר וממוקד עבור בחינת אמיר.

במהלך הקורס ינתנו כלים טכנים ומהותיים להתמודדות עם כל סוגי השאלות המופיעות עבור בחינת אמיר.

קורסי ההכנה עבור בחינת אמיר נפתחים במספר מוקדים ברחבי הארץ, חמש פעמים בשנה, בסמיכות לחמשת מועדים של בחינת אמיר הנקבעים על ידי המרכז הארצי לבחינות והערכה.

תלמידים בקורסי ההכנה של בחינת אמיר משפרים משמעותית את יכולותיהם ביחס לבחינה מתחילת הקורס ועד לסופו.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם