איך לשפר את הקריאה באנגלית

07/15/2012

אחת הדרכים להצלחה במבחן אמיר היא עבודה על שיפור הקריאה שלנו. למזלינו, השפה האנגלית סובבת אותנו בחיי היומיום ואנו נתקלים באנגלית מספר פעמים לפחות בכל יום. כל מה שנדרש מאיתנו הוא להסתכל סביבנו ולבחור באחת הדרכים המוצעות.

כדי לשפר את יכולות הקריאה שלכם, הדבר הכי חשוב הוא תרגול קריאה ברמות שונות לאורך היום. ניתן להתחיל עם קריאה ברמה קלה, כי אנו יודעים שעם התרגול תבוא היכולת וככל שתתאמנו יותר בקריאה, כך תוכלו להרגיש שיפור במיומנות. כמו הרבה תחומים בחיים, אם לא מתרגלים, היכולות יורדות. אין ספק שכתיבה וקריאה באנגלית קצת יותר קשים מדיבור באנגלית., אך עם הזמן, האנגלית שלכם תשתפר והקריאה באנגלית תהפוך לפעולה טבעית עבורכם.

חשוב להתחיל להתאמן בקריאה כחודשיים לפני מבחן אמיר לפחות, ולהקדיש לכך לפחות חצי שעה ביום. איך? מאד פשוט: כדי לשפר את מיומנות הקריאה באנגלית, צריך לקרוא כמה שיותר טקסטים באנגלית. למזלינו, האינטרנט מספק לנו גישה ישירה ופשוטה למגוון ענק של טקסטים באנגלית בכל הרמות ובכול נושא שרק נרצה.

אין צורך להתחיל מייד בטקסטים ברמה אקדמית קשה, אפשר להתחיל בטקסטים פשוטים (אבל לא פשוטים מדי!). אתרים כמו אתרי חדשות ישראלים מתורגמים לאנגלית יכולים לתת מענה טוב למאמרים. תוכלו לקרוא כתבה אחת או שתיים מאתר חדשות כדי לתרגל את האנגלית ברמה מקצועית, ותוכלו להוסיף על כך קריאת קומיקס באנגלית כדי לתרגל שתף קריאה. השיטה לשיפור מיומנות הקריאה באנגלית היא מאוד פשוטה, אך דורשת מכם עבודה. קריאת טקסטים באנגלית במשך חצי שעה דקות ביום תעזור לכם לשפר את יכולת הקריאה באנגלית.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content