רמת "מצטיין דיקן"

רמת "מצטיין דיקן" היא קורס הכנה מלא לקראת מבחן אמיר או לקראת מבחן אמירם. זהו קורס אינטרנטי מלא שנועד לנבחנים שמעוניינים להתכונן היטב למבחן אמיר, לקבל שיטות לניהול נכון של הזמן במבחן ולפתרון מהיר יותר של שאלות. במסגרת קורס אמיר ברמת "מצטיין דיקן" תקבלו חבילה הכוללת:

  • מצגת הסבר על מבחן אמיר- באמצעות מצגת ההסבר על מבחן אמיר תקבלו מידע על מבנה הבחינה, אילו פרקים קיימים בבחינה ומה צריך לשפר בשביל להצליח בכל פרק.
  • שיעורי וידאו מצולמים-במסגרת קורס ההכנה המלא שלנו לקראת מבחן אמיר תקבלו גישה לשמונה שיעורים מצולמים המעבירים לכם חומרי לימוד. בעזרת הצפייה בשיעורים המצולמים תרגישו כאילו אתם נמצאים בכיתת הלימוד, מול המורה כשלמעשה אתם נמצאים בבית מול המחשב. השיעורים המצולמים מועברים על-ידי מורים בעלי שנים של ניסיון בהכנה לקראת מבחן אמיר ובאמצעותם תקבלו דגשים על ניהול נכון של זמן בבחינה, טריקים לפסילת תשובות ובעיקר תלמדו כיצד לאתר את התשובה הנכונה בזמן המהיר ביותר.
  • מערכת לתירגול אוצר מילים- מערכת תירגול אוצר המילים שלנו היא מערכת המציעה תירגול באמצעות נושאים ובאמצעות שיעורים של אוצר המילים הרלוונטי לבחינה. באמצעות תרגול יומיומי תוכלו להרחיב את אוצר המילים שלכם ובכך למקסם את הסיכויים שלכם בבחינה.
  • טיפים יומיים למייל- במהלך תקופת הקורס תקבלו בכל יום טיפ שנוסח על-ידי המורים שלנו ושמטרתם לתת לכם הכוונה על דגשים לקראת מבחן אמיר: על מה לשים דגש, כיצד לשבת בכיתה, מה לעשות עם נתקעים בחלק מסוים ועוד.
  • חבילה ענקית של מבחנים לתרגול- במסגרת קורס ההכנה המלא לקראת מבחן אמיר באתרנו תקבלו חבילה ענקית של 36 מבחני אמיר ואמירם לתרגול. באמצעות חבילת המבחנים תוכלו לתרגל את אוצר המילים ואת הטיפים שקיבלתם מהמורים במסגרת השיעורים המצולמים. אנו מאמינים שתרגול מוביל לשלמות ולכן, ככל שתתרגלו יותר כך, יהיה לכם קל יותר במבחן עצמו.

תוכלו לקבל את החבילה המדהימה הזו לתקופה של 60 ימים בעלות של 199 ש"ח בלבד!
לרכישה לחצו כאן!

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content