איך עדיף ללמוד למבחן אמיר?

קיימות כמה שיטות ללמוד לקראת מבחן אמיר:

  • למידה עצמאית למבחן אמיר– כמו בכל מבחן, גם מבחן אמיר מאפשר כמובן למידה עצמאית ותרגול אישי. מצב זה מצריך רק הרשמה לבחינה במרכז הארצי לבחינות והערכה וכמובן – תרגול עצמאי שלכם. אם אתם מתכוונים ללמוד לבד, כדאי בכל זאת להתעניין בספרי לימוד מתאימים וכמובן לתרגל הרבה קריאה וכתיבה באנגלית אקדמאית. היתרון בלמידה עצמאית הוא היכולת לנהל את הזמן וללמוד לפי השעות והזמנים המתאימים לך. יחד עם זאת למידה עצמאית מצריכה משמעת עצמית גדולה מאד ונכונות ללמוד לבד ללא מסגרת, וזה לא מתאים לכל אחד.
  • קורס הכנה למבחן אמיר – מאחר ומדובר במבחן רציני וברמה אקדמאית, חשוב ללמוד למבחן כראוי. אנשים רבים מוצאים כי מסגרת של קורסים, מטלות וסימולציות מסייעת ללמוד למבחן בצורה היעילה ביותר. אבל קורס מקצועי כובל אותך לשעות, זמנים, תרגולים, מטלות וכו’, ובנוסף גם מדובר בשיטת הלימוד היקרה ביותר מבין השלוש, אך מצד שני קורס מקצועי מהווה מסגרת לימודים אינטנסיבית המחייבת את הנבחן ללמוד ברצינות לקראת הבחינה על מנת לקבל את התוצאה הרצויה.
  • למידה באמצעות תרגולים רנדומלים באתרי אינטרנט – כיום קיימים אתרי אינטרנט שונים המסייעים לנבחנים לתרגל אוצר מילים- דבר שיכול לעזור לקראת מבחן אמיר. באתרים אלו קיימים תרגילים וחומרי קריאה המכינים את המועמדים לבחינה לקראת מועד הבחינה עצמה. למידה באינטרנט באמצעות קורס אונליין מהווה מסגרת מסוימת של למידה שמאפשרת לכם לפעול בתוכה בזמנים ובשעות הנוחים לכם, ולקבל את ההכנה הטובה ביותר שיש לקראת המבחן. קורס אינטרנטי מרכז את החומר הרלוונטי עבור הנבחן. גם כאן מדובר ביכולת שליטה בזמנים מצד אחד אך היא צריכה להיות עם יכולת משמעת עצמית ללמידה יחסית עצמאית.

מבחן אמיר הינו מבחן אשר לא מעט אנשים בוחרים לעבור על מנת לזכות בפטור מקורסי אנגלית באוניברסיטה. חשוב לזכור כי מדובר במבחן רציני הדורש למידה רצינית ושקדנית על מנת להיות שבע רצון מהתוצאה הסופית.

איך ללמוד אוצר מילים באופן המיטבי?

אחד הנושאים החשובים ביותר במבחן אמיר או במבחן אמירם זהו כל התחום של אוצר מילים. הרחבה של אוצר מילים, תסייע לכם להתמודד טוב יותר עם בחינת אמיר ולהוציא ציון טוב יותר ואולי אפילו פטור באנגלית. אוצר מילים הנדרש מכם בבחינת אמיר, רחב ומגוון ומכיל גם מילים ברמה אקדמית, שאינן שגורות בפינו בדיבור שוטף, זו הסיבה שאתם חייבים להקדיש את הזמן והאנרגיה על מנת להרחיב אוצר מילים וללמוד את המילים המתאימות לאופי המבחן.

מהם חומרי הלימוד?

אפשר ללמוד בעזרת ספרי פסיכומטרי ולפתור רק את החלק של פרקי האנגלית, אך הדרך העדיפה והטובה הרבה יותר היא ללמוד באמצעות ספרי לימוד מיוחדים של מבחן אמיר או באמצעות קורס אונליין למבחן אמיר. בחנויות הספרים אפשר למצוא ערכה ללימוד אמי"ר אולם היא יקרה ומסורבלת. בקורס אמיר אונליין תקבלו חומרי לימוד מגוונים בצורה ממוקדת של סרטוני וידאו ומצגות מצולמות וכך יש אפשרות תרגול רב עם פתרונות מלאים, גם מבחני אמיר לדוגמה וגם מילון שמכיל את המילים שצריך לדעת ל-מבחן אמיר. בנוסף לספרי לימוד אל מבחן אמיר, ניתן למצוא באינטרנט מגוון פורומים המשלבים בתוכם מדריכי פסיכומטרי שעוזרים לגולשים בבעיות, ועונים על כל שאלה.

מבחן אמיר

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם